Łódzkie Dni Medycyny Pracy 2023
Dziękujemy za spotkanie!


Dziękujemy za liczne rozmowy i nowe doświadczenia podczas konferencji Łódzkie Dni Medycyny Pracy https://dnimedycynypracy.imp.lodz.pl/ , która miała miejsce w podłódzkim Przygoniu w dniach 29-30 września 2023 r.

Wykładom i dyskusjom o tematyce obecnych wyzwań i kierunku rozwoju medycyny pracy towarzyszyło stoisko e-Orzecznik. W przerwach między wystąpieniami najwybitniejszych uczonych i praktyków w dziedzinie medycyny pracy lekarze mieli okazję do prezentacji i dyskusji o nowoczesnym narzędziu e-Orzecznik.

Dziękujemy uczestnikom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za ogromny zastrzyk energii i entuzjazmu jakie towarzyszyły wydarzeniu.

Serdecznie dziękujemy naszym przemiłym rozmówcom za ogromne wyróżnienie, jakim była Państwa obecność przy naszym stoisku.

Składamy serdeczne podziękowanie za zaproszenie, osobiste zaangażowanie i wzorową organizację dla pani profesor Jolanty Walusiak-Skorupy Dyrektor Instytutu Medycyny Pracy im prof. J. Nofera www.imp.lodz.pl oraz za imponującą dbałość o detale organizacji dla pana doktora Marcina Rybackiego Prezesa Zarządu Głównego PTMP ptmp.org.pl i Przewodniczącego Łódzkiego oddziału PTMP ptmp.org.pl/ptmp-oddzial-w-lodzi. Dziękujemy!

Zainteresowanie prezentacją programu przerosło nasze oczekiwania. Wielu lekarzy, słysząc dobre opinie o programie postanowiło osobiście ocenić jego zalety. Spotkaliśmy fantastycznych użytkowników, którzy chwalili bieżący rozwój i usprawnienia. Otrzymaliśmy kolejne podziękowania za uwzględnienie osobistych uwag do programu. Przyjęliśmy nowe uwagi i najświeższe pomysły dotyczące kierunku dalszych prac.

Jeśli ktoś z Państwa nie zdążył z nami porozmawiać, a chciałby poznać program, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i osobistej prezentacji online bez zobowiązań.

Podczas uroczystego bankietu odbył się konkurs wiedzy ogólnej, którego zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci rocznych abonamentów e-Orzecznik. Gratulujemy świetnej edukacyjnej rozrywki i wspaniałych nagród.

Notujemy wzrost rozpoznawalności, liczne wdrożenia i rosnące zadowolenie użytkowników. Użytkownicy doceniają wzrost wydajności pracy i chwalą nowe funkcje, między innymi automatyzację wydawania orzeczeń, wygodne narzędzie podpisu i lepszą wersję pól słownikowych.Doskonałą wydajność pracy i dobre przyjęcie oferty e-Orzecznik potwierdza wzrost ilości dokumentów wydawanych przez użytkowników e-Orzecznik.

Skala liniowa. Każdy słupek przedstawia jeden miesiąc. Ostatni słupek to wartość na dzień 21 września 2023.

Wpłynęliśmy na poprawę jakości pracy całej branży. Od chwili premiery w lutym 2021 roku wdrożylismy ponad 1400 pomysłów usprawnienia pracy. Użytkownicy zauważają pozytywny wpływ pracy w e-Orzecznik na rozwój ich placówek, obniżenie kosztów pracy i wzrost jakości pracy poprzez obsługę najbardziej żmudnych procesów. Dążymy do spełnienia Państwa oczekiwań.

Serdeczenie dziękujemy i Do zobaczenia!

Umów się na bezpłatną prezentację
Najprostszego w obsłudze programu dla medycyny pracy

Przekonaj się ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki wsparciu programu.

Prezentacja trwa od 30 do 90 minut.

Ekspert przedstawi możliwości i korzyści pracy w programie.

Zamawiam