Łódzkie Dni Medycyny Pracy: Spotkajmy się!

Z radością ogłaszamy udział e-Orzecznik w prestiżowych Łódzkich Dniach Medycyny Pracy, których organizatorem jest Instytut Medycyny Pracy im prof. J. Nofera oraz Zarząd PTMP, które odbędą się w dniach 29-30 września. Link konferencji: https://dnimedycynypracy.imp.lodz.pl/

Serdecznie zapraszamy do stoiska e-Orzecznik. Zapraszamy lekarzy i właścicieli placówek, którzy jeszcze nie mieli okazji pracować w programie oraz naszych cenionych klientów do osobistych prezentacji i rozmów.

Czekamy na Ciebie!

Konferencja jest doskonałą okazją do prezentacji innowacyjnych rozwiązań i wymiany doświadczeń z fantastycznymi lekarzami medycyny pracy.

Specjaliści zespołu e-Orzecznik z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i przedstawią najnowsze rozwiązania najwyżej ocenianego programu w dziedzinie medycyny pracy.

Zainteresowanym opowiemy o niewiarygodnym planie przyszłego rozwoju usługi e-Orzecznik we współpracy z naszymi amerykańskimi partnerami Formal Foundry, LLC. https://formalfoundry.ai

Już dziś projekt e-Orzecznik nie ma sobie równych pod względem prostoty i jakości obsługi, tempa rozwoju i nowoczesności zastosowanych narzędzi w branży oprogramowania usług medycznych.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa niespodzianki i atrakcje, które umilą pobyt na konferencji.

Spotkajmy się 29-30 września i razem z nami odkryjcie świat innowacji i możliwości, jakie oferuje usługa e-Orzecznik. Nie możemy się doczekać, aby Was przywitać!

Serdecznie dziękujemy organizatorom konferencji za zaproszenie.

Umów się na bezpłatną prezentację
Najprostszego w obsłudze programu dla medycyny pracy

Przekonaj się ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki wsparciu programu.

Prezentacja trwa od 30 do 90 minut.

Ekspert przedstawi możliwości i korzyści pracy w programie.

Zamawiam